Rysunek zastępczy
Archiwum z Luty 2015
19:15 - 21 Luty 2015 | Napisał: buncol

Dyrektor Zespołu Szkół w Przydonicy mgr inż. Mirosław Szarota wraz z Gronem Pedagogicznym i Pracownikami Szkoły, składa serdeczne gratulacje Ks. Prałatowi Stanisławowi Kukli uzyskania tytułu Sądeczanina Roku 2014, jednocześnie dziękując społeczności przydonickiej za oddane głosy na Księdza Prałata.
czytaj więcej`

19:34 - 20 Luty 2015 | Napisał: buncol

W dniu 18 lutego 2015r. w Zespole Szkół w Świniarsku odbył się XIV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, zorganizowany przez p. Małgorzatę Surowiak, p. Stanisława Mosurka i p. Wiesława Maciuszka, pod patronatem UKS „Delfin”.

8:26 - 19 Luty 2015 | Napisał: anetcom

HARMONOGRAM ZAJĘĆ „FERIE ZIMOWE – GOK I GBP”  2015

19:57 - 18 Luty 2015 | Napisał: redakcja

Już Karnawał włożył maskę,
Drzwi otworzył z hukiem z trzaskiem!
Wpadł jak wicher do pokoju.
W czym?
W karnawałowym stroju! (…)
(D. Gellner, Karnawał)

Najpierw najmłodsi, potem starsi uczniowie bawili się na balu karnawałowym, który został zorganizowany w szkole. Dj Sromek zadbał o atrakcyjne muzyczne “kawałki” oraz o zabawy i konkursy, w których chętnie brano udział. Poczęstunek dla uczniów zapewnili [...]

20:41 - 17 Luty 2015 | Napisał: redakcja

13 lutego odbyła się XIV edycja Konkursu Poezji Miłosnej dla uczniów Zespołu Szkół w Przydonicy. Konkurs co roku organizuje Samorząd Uczniowski z opiekunką p. Barbarą Sarotą. Nie jest łatwo wyrecytować z pamięci utwór, występując przed tak liczną publicznością oraz przed Komisją, która ocenia zarówno pamięciowe opanowanie tekstu, jak i dykcję, ekspresję oraz własną interpretację wybranego [...]

20:04 - 17 Luty 2015 | Napisał: redakcja

Oj, działo się, działo!
Tak zresztą zapowiadały przedszkolaki, prezentując dnia 5 lutego, zgromadzonym w szkole Babciom i Dziadkom, jako pierwszy numer swojego występu, przebój  „Bałkanica. Będzie zabawa”. Zgodnie z obietnicą i słowami piosenki: „będzie głośno, będzie radośnie”, było i głośno, i radośnie. Były wiersze, tańce, śpiew, szczere życzenia i własnoręcznie wykonane upominki.
Maluchy pod opieką pani Alicji Próchnickiej krótkim [...]

23:28 - 13 Luty 2015 | Napisał: buncol

Ostatni tydzień przed feriami zdominowany był przez 1 dyscypline -siatkówkę zarówno dziewcząt jak i chłopców szkół gimnazjalnych. Nasze drużyny po jakże różnych zawodach, z ogromną dramaturgią, emocjami, zwrotem akcji oraz walką do samego końca, zajęły zgodnie 3 miejsca zdobywając brązowe medale.

22:46 - 13 Luty 2015 | Napisał: buncol

Za nami kolejny, czwarty już etap zmagań tenisistów stołowych zarówno szkół podstawowych jak i gimnazjów. W obu kategoriach nasza szkoła miała swoich reprezentantów w osobach: Dominiki Mlyczyńskiej (”podstawówka” ) oraz Kamila Mlyczyńskiego (gimnazjum).

13:06 - 3 Luty 2015 | Napisał: redakcja

Uczniowie klasy pierwszej gimnazjum zyskali bardzo cenne umiejętności. Studenci Instytutu Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu przeprowadzili z nimi warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasi gimnazjaliści ćwiczyli na fantomach sekwencję działań niezbędnych do uratowania komuś życia. Nauczyli się także obsługiwać AED, czyli automatyczny defibrylator zewnętrzny. Na zakończenie ćwiczeń prowadzący przeprowadzili test, który [...]

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38632
dzisiaj: 4
on-line: 2
strona istnieje: 5309 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone