Rysunek zastępczy
Archiwum z Styczeń 2014
16:11 - 31 Styczeń 2014 | Napisał: buncol

Ostatnie sukcesy naszych tenisistek zostały dostrzeżone w Urzędzie Gminy w  Gródku nad Dunajcem. Wójt Gminy pan Józef Tobiasz wraz z Przewodniczącym Rady Gminy panem Mirosławem Małkiem oraz Radną panią Bogumiłą Babiarczyk gościli w naszej szkole chcąc nagrodzić nasze zespoły, które z sukcesami reprezentowały nie tylko szkołę ale również naszą Gminę na zawodach powiatowych.

Dziewczęta otrzymały komplety [...]

18:42 - 30 Styczeń 2014 | Napisał: buncol

Kolejnym sukcesem naszej tenisowej drużny zakończyły się Rejonowe Igrzyska w Drużynowym Tenisie Stołowym.
czytaj dalej…

18:38 - 30 Styczeń 2014 | Napisał: buncol

W Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem 28 stycznia br. odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych. W zawodach startowały szkoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca w mistrzostwach powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego i powiatu grodzkiego nowosądeckiego (miasto Nowy Sącz).
Duży sukces odniosły Mistrzynie Powiatu Nowosądeckiego – reprezentantki naszej “podstawówki” w [...]

22:13 - 29 Styczeń 2014 | Napisał: anetcom

Dnia 26 stycznia 2014r. w Kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej w Gródku nad Dunajcem odbył się przegląd szkolnych zespołów i solistów śpiewających kolędy i pastorałki pod tytułem „Zaśpiewajmy Jezuskowi”.

10:50 - 28 Styczeń 2014 | Napisał: anetcom

Dyrektor Zespołu Szkół w Przydonicy informuje, że dnia 29 stycznia 2014 r. o godz. 15:15 (środa) odbędzie się zebranie ogólne połączone ze spotkaniem z psychologiem,  a następnie odbędą się zebrania z wychowawcami klas. Pozostali nauczyciele będą w tym czasie pełnili dyżur dla rodziców.

18:42 - 27 Styczeń 2014 | Napisał: anetcom

Już po raz kolejny nasza szkoła przyłącza się do programu edukacyjnego „Trzymaj formę” współorganizowanego przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności. Podstawowym jego założeniem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród uczniów i ich rodzin poprzez promowanie zasad aktywnego stylu życia  i zbilansowanej diety. Hasło tegorocznej edycji programu brzmi „Trzymaj formę! [...]

19:07 - 22 Styczeń 2014 | Napisał: buncol

Ogromnym sukcesem naszej drużyny w składzie: Magdalena Zyzak/Joanna Pancerz, zakończyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym.

czytaj dalej…

18:57 - 22 Styczeń 2014 | Napisał: buncol

Ogromnym sukcesem naszych reprezentantek- Magdaleny Zyzak i Joanny Pancerz, zakończyły się wczorajsze Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w drużynowym tenisie stołowym rozgrywane w Gródku nad Dunajcem. Nasze dziewczęta nie miały sobie równych, odnosząc komplet zwycięstw!

Zanim odbyły się mistrzostwa powiatu, rozegrano eliminacje na naszym terenie. Rozgrywki na szczeblu gminy  potwierdziły  tegoroczne przygotowanie  “pingpongistów”  Szkoły Podstawowej. [...]

21:52 - 21 Styczeń 2014 | Napisał: anetcom

Nazwa może przerażać, ale nie naszych dzielnych drugoklasistów, którzy jednogłośnie odpowiedzieli na wyzwanie i chcą się stać Pożeraczami Liter.
Założeniem Klubu jest wykreowanie nowej, atrakcyjnej formy czytelniczego współzawodnictwa, a przez to pokazanie dzieciom przyjemności płynącej z czytania.
Z inicjatywą tego projektu wyszła Nowa Era i magazyn dla dzieci „Świerszczyk”. Projekt czytelniczy jest pod każdym kątem przemyślany. Przystępując [...]

20:36 - 20 Styczeń 2014 | Napisał: anetcom

W napięciu oczekiwaliśmy wyników konkursów przedmiotowych – humanistycznego i przyrodniczego organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Jak się okazało warto było czekać.  Z wielkim zadowoleniem informujemy, że uczennice klasy VI zostały ich finalistkami. Jest to wielki sukces Weroniki Kużawy, która wykazała się ogromną wiedzą humanistyczną i ogromne osiągnięcie Magdaleny Zyzak, która okazała się być „specjalistką” [...]

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35315
dzisiaj: 56
on-line: 2
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone