Rysunek zastępczy

“Możesz liczyć na dobrą pamięć”

dsc00037Dobiegł końca czteromiesięczny trening z zakresu pamięci i koncentracji metodami SPW w ramach projektu “Możesz liczyć na dobrą pamięć” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzięki tym zajęciom uczniowie nauczyli się technik pamięciowych, które pomogą im nie tylko w nauce, ale będą również towarzyszyć w dalszym zdobywaniu wiedzy i w życiu pozaszkolnym. W tym miejscu gratulujemy im serdecznie, nie tylko sprawniejszej pamięci i szybszego tempa przyswajania wiedzy, ale przede wszystkim wytrwałości oraz wytężonej pracy podczas zajęć i w domu, podczas wypełniania zadań domowych.

Uczniowie bardzo chętnie brali udział w kursie i z zaangażowaniem  wypełniali zadania proponowane przez panią trener.  Z dużym entuzjazmem rysowali z pamięci rysunki abstrakcyjne, rozwiązywali zagadki matematyczne, zapamiętywali obrazki, symbole, liczby, nazwy własne i słówka z języków obcych oraz ćwiczyli refleks i naliczanie w coraz szybszym tempie.

dsc00043Mamy nadzieję, że to dopiero początek Waszej drogi ku lepszemu zapamiętywaniu i rozwijaniu umiejętności zdobytych podczas kursu. Pomoże Wam w tym platforma e-learningowa, z której już korzystacie. Liczymy także na to, że z radością podzielicie się zdobytą wiedzą ze swoimi kolegami i koleżankami i zademonstrujecie im, jak szybko i trwale można zapamiętywać, jak łatwiej i szybciej można się uczyć oraz jak można liczyć na dobrą pamięć. Cieszymy się, że mogliście brać udział w tym ciekawym projekcie, który na pewno nie będzie ostatni, jaki planujemy realizować w najbliższej przyszłości.

powrót

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29881
dzisiaj: 11
on-line: 2
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone