Rysunek zastępczy
Archiwum z Październik 2010
15:40 - 27 Październik 2010 | Napisał: redakcja

W tym roku grupa „Trzask” zaprosiła nas na spotkanie poświęcone Tanzanii. Podróżnik opowiadał o historii, tradycjach, życiu codziennym oraz kulturze egzotycznego afrykańskiego kraju.
Z relacji podróżnika dowiedzieliśmy o najciekawszych miejscach tego zakątka świata, m.in. o legendarnej górze Kilimandżaro, ogromnych parkach krajobrazowych (z największym: Parkiem Narodowym Serengeti) i wyjątkowych rezerwatach przyrody, zamieszkałych przez lwy, lamparty, czarne nosorożce [...]

11:41 - 23 Październik 2010 | Napisał: redakcja

Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego na tegoroczny – XIV Jesienny Festiwal Teatralny organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, przygotował sztukę z repertuaru klasycznego. Wystawił “Zemstę” Aleksandra Fredry. Spektakl, co ciekawe, stanowił 110. wykonanie komedii Fredry przez aktorów Teatru Robotniczego.

16:53 - 21 Październik 2010 | Napisał: buncol

We wtorek w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbyły się Gminne Zawody w piłkę halową gimnazjalistów. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w skład której wchodziły: Kwiatkowska Kinga, Peciak Justyna, Zyzak Dorota z klasy I; Jasińska Natalia, Stelmach Agnieszka, Zyzak Justyna z klasy II, Zyzak Paulina z klasy III.

Po zaciętych i emocjonujących pojedynkach  nasza drużyna [...]

11:33 - 17 Październik 2010 | Napisał: redakcja

Rytm życia jak i całego społeczeństwa wyznaczony jest w pewnej mierze kalendarzowym biegiem, gdzie szczególne akcenty przypadają w momentach ważnych rocznic i świąt.
Ważnym świętem, obchodzonym 14 października,  jest Dzień Edukacji Narodowej, wciąż zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Z tej okazji Dyrektor, Nauczyciele wraz z Księdzem Proboszczem oraz Pracownicy Szkoły zostali zaproszeni na uroczystą akademię przygotowaną przez [...]

10:47 - 17 Październik 2010 | Napisał: redakcja

11 września w miejscowości Podegrodzie odbyły się Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z gminy Gródek nad Dunajcem.
W zawodach drużyna dziewcząt  OSP w Przydonicy wypadła znakomicie, zajmując II miejsce w swojej kategorii.
Dziewczęta awansowały do kolejnego etapu. 26 września wyjechały wraz z opiekunką drużyny – panią Marią Szarotą do Podegrodzia, żeby walczyć o puchar.  W II Powiatowych [...]

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone