Rysunek zastępczy
Archiwum z Listopad 2013
19:57 - 27 Listopad 2013 | Napisał: buncol

Ogromnym sukcesem zakończyły się dzisiejsze międzygminne drużynowe zawody w tenisie stołowym . Nasz zespół w składzie Klaudia Mlyczyńska, Aneta Pancerz oraz Patrycja Rosiek, po emocjonującej i zaciętej walce zdobył 2 miejsce i będzie reprezentować naszą szkołę oraz gminę na Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się 17 grudnia w Gródku nad Dunajcem.
Awans do etapu powiatowego uzyskał (w [...]

9:55 - 23 Listopad 2013 | Napisał: buncol

Za nami tydzień pełen emocji i sportowych wrażeń związanych z zawodami w tenisa stołowego zarówno uczniów szkół podstawowych jak i gimnazjum…

czytaj dalej…

9:51 - 23 Listopad 2013 | Napisał: buncol

Za nami tydzień w którym to na zawodach dominowała jedna dyscyplina- tenis stołowy. Zaczęliśmy indywidualnymi rozgrywkami szkół podstawowych, potem przyszedł czas na “pingpongistów” z gimnazjum i ich indywidualne zmagania, a w piątek w Gródku nad Dunajcem swoje mecze rozgrywały drużyny gimnazjalne. Jak zwykle nie brakowało emocji i zaciętych pojedynków.

Gratulujemy wszystkim naszym uczestnikom, oraz życzymy powodzenia [...]

18:19 - 22 Listopad 2013 | Napisał: redakcja

Przewodniczący Rady Gminy, Wójt Gminy, Sanktuarium Matki Bożej w Przydonicy, Zespół Szkół w Przydonicy, Szkoła Muzyczna I stopnia w Rożnowie i Gminny Ośrodek Kultury w Gródku n. Dunajcem zaprosili mieszkańców gminy i gości na uroczyste obchody Święta Niepodległości.

20:49 - 18 Listopad 2013 | Napisał: anetcom

Uczniowie klasy II gimnazjum w składzie: Marlena Sadłoń, Justyna Nędza, Dawid Basta i Krystian Zyzak nakręcili filmik „PoZiomki”, w ramach konkursu Tesco dla Szkół „Talent do Niemarnowania”.  Organizatorem konkursu jest firma Tesco, która dla zwycięskich szkół ufunduje pracownie multimedialne! Abyśmy mogli  wygrać, prosimy o to, byście codziennie oddali swój głos na nasz filmik. Głosowanie rozpocznie [...]

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24921
dzisiaj: 29
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone