Rysunek zastępczy
Archiwum z Październik 2015
17:14 - 25 Październik 2015 | Napisał: redakcja

Uczniowie klas gimnazjalnych wzięli udział w “Warsztatach Antydopalaczowych”, których celem było uświadomienie zagrożeń, jakie może powodować choćby jednorazowe wprowadzenie do organizmu tzw. dopalacza.  Gimnazjaliści dowiedzieli się, co znajduje się w tych substancjach, które wciąż próbuje się sprzedawać pod przykrywką np. produktów kolekcjonerskich. Wysłuchali prawdziwych historii świadczących o tym, jak drastyczny wpływ ma dłuższe stosowanie tego [...]

20:07 - 19 Październik 2015 | Napisał: redakcja

W czasie uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej wysłuchaliśmy przemówienia Pana Dyrektora, który wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły złożył życzenia, a także pogratulował sukcesów. Program artystyczny przygotowali członkowie kółka teatralnego ETM, którym opiekuje się pani Anna Majoch. Poza popisami gry scenicznej, uczniowie grali na pianinie i śpiewali (niektórzy solo!). Oprócz momentów poważnych i nastrojowych [...]

20:47 - 13 Październik 2015 | Napisał: buncol

Za nami zmagania gimnazjalistów w halowej piłce nożnej. W miniony piątek Zespół Szkół w Gródku nad Dunajcem gościł uczniów Gimnazjów z naszej gminy w rywalizacji o tytuł Mistrza w Halowej Piłce Nożnej. Z racji wprowadzenia nowego regulaminu, który zabraniał udziału uczniom z licencją związkową w piłce nożnej, naszą szkołę reprezentowały tylko dziewczęta.

6:42 - 7 Październik 2015 | Napisał: MGOROWSKA

Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach.

Cicero

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach czytelniczych, które będą się odbywać w ciągu całego roku 2015/2016. Konkursy są przeznaczone dla uczniów klas I-III, IV-VI oraz gimnazjum.

źródło grafiki: pixabay.com

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35319
dzisiaj: 60
on-line: 1
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone