Rysunek zastępczy
Sport » Brak kategorii
21:58 - 23 Październik 2016 | Napisał: anetcom

Podczas dzisiejszego apelu uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę
w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych odebrali z rąk Pana Dyrektora Mirosława Szaroty puchary za I miejsce w Gminie! Ponadto zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.
GRATULUJEMY!!!

10:41 - 2 Listopad 2015 | Napisał: buncol

Tradycją staje się coroczne kibicowanie naszych uczniów Muszyniance. Nie inaczej było w minioną sobotę, kiedy to grupa naszych gimnazjalistów, wraz ze swoimi rówieśnikami z Gródka nad Dunajcem oraz Rożnowa, udała się do Muszyny na mecz siatkówki kobiet, w ramach Orlen Ligi pomiędzy Muszynianką Polski Cukier Muszyna a Chemikiem Police (aktualnym mistrzem Polski).

20:47 - 13 Październik 2015 | Napisał: buncol

Za nami zmagania gimnazjalistów w halowej piłce nożnej. W miniony piątek Zespół Szkół w Gródku nad Dunajcem gościł uczniów Gimnazjów z naszej gminy w rywalizacji o tytuł Mistrza w Halowej Piłce Nożnej. Z racji wprowadzenia nowego regulaminu, który zabraniał udziału uczniom z licencją związkową w piłce nożnej, naszą szkołę reprezentowały tylko dziewczęta.

21:40 - 27 Wrzesień 2015 | Napisał: buncol

źródło grafiki: pixabay.com
Za nami pierwsze w roku szkolnym 2015/2016 zawody sportowe. Tradycyjnie już, na początek zaczęliśmy od “ulubionej” dyscypliny wszystkich uczniów- biegów przełajowych. Na “ziemiach odzyskanych” w Bartkowej-Posadowej odbyły się Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe IMS i Gimnazjady. Awans do Mistrzostw Powiatu uzyskało pierwsze 6 osób w swoich kategoriach, w tym mocna grupa naszych reprezentantów. [...]

9:35 - 3 Wrzesień 2015 | Napisał: buncol

W najbliższy piątek tj. 04.09.2015 r. o godz. 16:00 na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Przydonicy,  odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Rodziców i dzieci z rocznika 2002-2006, którzy  są chętni do uczęszczania na treningi z piłki nożnej.
Serdecznie zapraszamy.
źródło grafiki: pixabay.com

9:36 - 7 Listopad 2014 | Napisał: buncol

Za nami pierwsze w tym roku zawody w indywidualnym tenisie stołowym. Tradycyjnie już rozpoczęliśmy od rywalizacji szkół podstawowych.
Mistrzostwa gminy które odbyły się w Gródku nad Dunajcem dały awans dwóm naszym reprezentantkom. Dominika Mlyczyńska zajęła 3 miejsce zdobywając brąz, natomiast Agnieszka Zyzak zajęła 5 miejsce.

Po mistrzostwach gminy przyszedł czas na rywalizację międzygminną, która odbyła się [...]

16:07 - 19 Wrzesień 2014 | Napisał: buncol

Za nami udane rozpoczęcie zmagań uczniów szkół podstawowych jak i gimnazjów w nowym roku szkolnym.

Tradycyjnie na pierwszy rzut “poszły” ulubione przez wszystkich biegi przełajowe. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów, którzy zaprezentowali niezłą formę biegową, oraz bardzo dobre przygotowanie do jakże ciężkich i wyczerpujących zawodów. W sumie do następnego etapu czyli mistrzostw powiatu awansowało 25 [...]

12:46 - 29 Maj 2014 | Napisał: buncol

W we wtorek na boisku sportowym w Siennej odbyły się mistrzostwa Gminy gródek nad Dunajcem w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych.

Nasze dziewczęta zdobyły 2 miejsce nie zaznając goryczy porażki, oraz tracąc w całym turnieju tylko 1 bramkę!
Dodatkowo tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju otrzymała nasza reprezentantka, Sylwia Popardowska która dwoiła się i troiła grając zarówno w obronie jak [...]

20:01 - 27 Maj 2014 | Napisał: buncol

Na boiskach sportowych Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Roztoce Brzezinach odbyły się mistrzostwa gminy w 4- boju LA. Oczywiście nie mogło tam  zabraknąć naszych reprezentantów, którzy po zaciętej walce zajęli 1 miejsce – dziewczęta, oraz 3- chłopcyZespół dziewcząt wystąpił w składzie: Zuzanna Miszczyk, Marzena Bandyk, Joanna Pancerz, Joanna Stelmach, Magdalena Zyzak, Marta Zyzak
Drużynę chłopców [...]

21:38 - 13 Marzec 2014 | Napisał: buncol

Ach, co to był za turniej. Pełen sportowych emocji, dramaturgi, zwrotów wydarzeń, a sam finał w którym to zmierzyły się dziewczęta z Rożnowa, oraz nasze reprezentantki, był niesamowitym trzysetowym pojedynkiem zakończonym happy endem dla zespołu z Przydonicy.
Ale zanim nastąpił mecz “finałowy” w pierwszym pojedynku przyszło nam się zmierzyć z zespołem gospodarzy całych zawodów, drużyną z [...]

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35315
dzisiaj: 56
on-line: 1
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone