Rysunek zastępczy
Archiwum z Grudzień 2013
23:16 - 23 Grudzień 2013 | Napisał: redakcja

Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasemspędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciółoraz wszystkich Bliskich dla Was osób.Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia.Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.

Dyrektor Zespołu Szkół
Mirosław Szarota

23:04 - 23 Grudzień 2013 | Napisał: redakcja

Święta Bożego Narodzenia. Magiczne i niepowtarzalne. Zanim przeżyjemy je w rodzinnych domach, postaraliśmy się, żeby i w szkole czuć było świąteczną atmosferę. Od kilku dni gimnazjaliści ozdabiali swoje sale lekcyjne płatkami śniegu, choinkami, długaśnymi łańcuchami, bombkami, światełkami. Niektóre klasy zorganizowały sobie wigilię z barszczem, opłatkiem i kolędami w tle. Wszyscy dzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie [...]

22:43 - 23 Grudzień 2013 | Napisał: redakcja

19 grudnia po raz kolejny odwiedził nas podróżnik z grupy Trzask, który tym razem zabrał nas w ciekawą podróż do Peru. Barwna opowieść połączona z pokazem zdjęć sprawiła, że spróbowaliśmy zagłębić tajemnicę Machu Picchu oraz poznaliśmy życie mieszkańców najwyżej położonego jeziora żeglownego dla dużych statków, a równocześnie najwyższego jeziora wysokogórskiego na Ziemi. Mieliśmy możliwość zobaczyć [...]

22:43 - 18 Grudzień 2013 | Napisał: redakcja

Uczniowie pod czujnym okiem specjalistki od prac plastycznych – pani Doroty Migacz wykonali kartki bożonarodzeniowe. Kartki ze świątecznymi życzeniami powędrują do paczek, a następnie do rodzin, które z różnych powodów czekają na gest hojności ze strony innych ludzi. Wspierając akcję “Szlachetna paczka”, uczymy się mądrze pomagać.

19:44 - 18 Grudzień 2013 | Napisał: buncol

W ostatnim czasie dominującą dyscypliną sportową jest tenis stołowy. Tym razem o tytuły mistrzowskie w drużynowym tenisie stołowym walczyli uczniowie Szkół Podstawowych z naszej gminy. Nasze zespoły w składzie: Magdalena Zyzak/Joanna Pancerz oraz Konrad Jasiński/ Dominik Babiarczyk zajęli zgodnie 2 miejsca, równocześnie uzyskując awans do etapu międzygminnego.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!
galeria

21:52 - 17 Grudzień 2013 | Napisał: buncol

Ogromnym sukcesem naszej drużyny dziewcząt zakończyły się dzisiejsze mistrzostwa powiatu nowosądeckiego w drużynowym tenisie stołowym rozgrywane w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem. Nasz zespół w składzie Klaudia Mlyczyńska, Aneta Pancerz oraz Patrycja Rosiek zdobył srebrny medal, ustępując tylko drużynie gospodarzy. Drugie miejsce oznacza awans do etapu rejonowego który odbędzie się w marcu przyszłego roku [...]

21:20 - 17 Grudzień 2013 | Napisał: buncol

Za nami zmagania tenisistów stołowych w mistrzostwach powiatu nowosądeckiego uczniów szkół podstawowych jak i gimnazjum.

Czytaj dalej…

20:29 - 8 Grudzień 2013 | Napisał: redakcja

19. grudnia, w czwartek, odbędzie się spotkanie z podróżnikiem z grupy Trzask. Tym razem poznamy historię, kulturę i mnóstwo ciekawostek związanych z Peru.

Peru to państwo w zachodniej części Ameryki Południowej, nad Oceanem Spokojnym.
Jest to trzecie co do wielkości państwo kontynentu po Brazylii i Argentynie oraz drugi co do wielkości kraj andyjski po Argentynie.

15:04 - 7 Grudzień 2013 | Napisał: redakcja

Na Świętego Mikołaja z nieskrywaną niecierpliwością czeka każde dziecko, a nawet dorośli, bo któż z nas nie lubi być obdarowywany? Uczniowie naszej szkoły, ubrani na czerwono, oczekiwali wizyty Świętego od samego rana. Wreszcie zjawił się na korytarzu (podobno wszedł przez komin) z prezentami dla wszystkich dzieci. Klasa pierwsza odśpiewała piosenkę na Jego cześć i nadszedł [...]

18:32 - 6 Grudzień 2013 | Napisał: anetcom

Klasy I- III

zadaniem uczniów jest wykonanie kartki świątecznej z napisem Merry Christmas and Happy New Year oraz z hasłami związanymi ze świętami (np.snowman, Christmas Tree itp.)

Klasy IV – IV do wyboru

zrobić „Skarpetę Świętego Mikołaja” z napisem „Merry Christmas” i dołączonymi życzeniami,
zrobić „Kartkę Świąteczną” i napisać życzenia w języku angielskim,
napisać „List do Świętego Mikołaja” [...]

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24695
dzisiaj: 63
on-line: 2
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone