Rysunek zastępczy
20:41 - 17 Luty 2015 | Napisał: redakcja

13 lutego odbyła się XIV edycja Konkursu Poezji Miłosnej dla uczniów Zespołu Szkół w Przydonicy. Konkurs co roku organizuje Samorząd Uczniowski z opiekunką p. Barbarą Sarotą. Nie jest łatwo wyrecytować z pamięci utwór, występując przed tak liczną publicznością oraz przed Komisją, która ocenia zarówno pamięciowe opanowanie tekstu, jak i dykcję, ekspresję oraz własną interpretację wybranego tekstu literackiego. Członkinie jury: panie Alicja Próchnicka, Magdalena Gach oraz Agnieszka Strusińska miały naprawdę trudne zadanie, bo mogły przyznać w każdej kategorii wiekowej jedynie trzy miejsca. Po długich naradach Komisja konkursu ogłosiła werdykt.

w kategorii klas I-III SP

miejsce pierwsze Nikola Cisowska z kl.2,

miejsce drugie Aleksandra Biernacka z kl.3

miejsce trzecie Grzegorz Gruca z kl.3;

w kategorii kl. IV-VI:

m-ce pierwsze Kornelia Cisowska z kl. 4

m-ce drugie Gabriela Gądek z kl. 4

m-ce trzecie Karolina Basta z kl. 4;

w kategorii kl. I-III gimnazjum

m-ce pierwsze Weronika Kużawa

m-ce drugie Anita Sadłoń

Po wręczeniu nagród nadszedł wyczekiwany przez wszystkich moment rozdania poczty walentynkowej, którą od kilkunastu dni zbierali przedstawiciele samorządu uczniowskiego. Dwa tygodnie ferii to odpowiednio długi czas, by zastanowić się, kto jest naszym cichym wielbicielem…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28978
dzisiaj: 4
on-line: 4
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone