Rysunek zastępczy
19:34 - 20 Luty 2015 | Napisał: buncol

W dniu 18 lutego 2015r. w Zespole Szkół w Świniarsku odbył się XIV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, zorganizowany przez p. Małgorzatę Surowiak, p. Stanisława Mosurka i p. Wiesława Maciuszka, pod patronatem UKS „Delfin”.

tenis-stolowyW turnieju tym udział wzięli uczniowie naszej szkoły- nasi najlepsi tenisiści stołowi: Dominika Mlyczyńska (kl 6), Kamil Mlyczyński (kl II gimnazjum), jak również ubiegłoroczna absolwentka naszego gimnazjum- Klaudia Mlyczyńska. Wszyscy zgodnie zajęli 1 miejsca w swoich kategoriach, otrzymując pamiątkowe dyplomy i medale.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

więcej:

http://www.sadeczanin.info/sport-i-zdrowie,8/swiniarsko-xiv-otwarty-turniej-tenisa-stolowego,69394#!prettyPhototel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28972
dzisiaj: 199
on-line: 4
strona istnieje: 5243 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone