Rysunek zastępczy
22:46 - 13 Luty 2015 | Napisał: buncol

Za nami kolejny, czwarty już etap zmagań tenisistów stołowych zarówno szkół podstawowych jak i gimnazjów. W obu kategoriach nasza szkoła miała swoich reprezentantów w osobach: Dominiki Mlyczyńskiej (”podstawówka” ) oraz Kamila Mlyczyńskiego (gimnazjum).

P2020939

Jak na rodzeństwo przystało Dominika oraz Kamil zajęli zgodnie 9 miejsce. Do awansu na mistrzostwa województwa troszkę zabrakło (awans uzyskiwała najlepsza 6), to jednak poziom jaki prezentuje wspomniana dwójka oraz poczyniony postęp dają nadzieję, iż w przyszłym roku ten awans może wydawać się bardzo realny, czego bardzo serdecznie Dominice i Kamilowi życzymy!

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28973
dzisiaj: 200
on-line: 4
strona istnieje: 5243 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone