Rysunek zastępczy
18:57 - 22 Styczeń 2014 | Napisał: buncol

Ogromnym sukcesem naszych reprezentantek- Magdaleny Zyzak i Joanny Pancerz, zakończyły się wczorajsze Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w drużynowym tenisie stołowym rozgrywane w Gródku nad Dunajcem. Nasze dziewczęta nie miały sobie równych, odnosząc komplet zwycięstw!

IMG_0922

Zanim odbyły się mistrzostwa powiatu, rozegrano eliminacje na naszym terenie. Rozgrywki na szczeblu gminy  potwierdziły  tegoroczne przygotowanie  “pingpongistów”  Szkoły Podstawowej. Kolejne zmagania,  tym razem  drużynowych turniejów przyniosły sukcesy. Zespoły  dziewcząt  i chłopców w składzie: Magdalena  Zyzak I Joanna  Pancerz oraz Konrad JasińskiDominik  Babiarczyk zdobyły srebrne medale i tym samym  awans do zawodów  międzygminnych.

IMG_0590

Honor  międzygminnych  zawodów w tenisie stołowym drużynowym Szkół Podstawowych uratowała drużyna dziewcząt  naszej szkoły. Nie mieli szczęścia  “pingpongiści” z naszej gminy, którzy przyzwyczaili nas już do sporych sukcesów w tej dyscyplinie sportu, nawet na szczeblach wojewódzkich. Zawodniczki ( Magdalena Zyzak i Joanna Pancerz) zajmując ostatecznie drugie miejsce awansowały do dalszego etapu IMS czyli do zawodów powiatowych. Zespół chłopców  w  zmienionym składzie: Konrad Jasiński i Krystian Krzyżak zajął  czwarte miejsce.

IMG_0596

Udział Konrada Jasińskiego w Rejonowych IMS W Limanowej zakończył ostatecznie tegoroczne zmagania chłopców  w rozgrywkach tenisowych. Kolejne doświadczenia  nie były chwilą słabości Konrada,  gdyż  w tegorocznym turnieju  23 najlepszych zawodników  musiało się zmagać z trzema mistrzami Polski w tej grupie wiekowej.

IMG_0597

Gratulujemy i życzymy powodzenia naszej drużynie w etapie rejonowym, który odbędzie się 28.01 w Gródku nad Dunajcem.

galeria…

więcej…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28982
dzisiaj: 8
on-line: 6
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone