Rysunek zastępczy
16:11 - 31 Styczeń 2014 | Napisał: buncol

Ostatnie sukcesy naszych tenisistek zostały dostrzeżone w Urzędzie Gminy w  Gródku nad Dunajcem. Wójt Gminy pan DSC_0454Józef Tobiasz wraz z Przewodniczącym Rady Gminy panem Mirosławem Małkiem oraz Radną panią Bogumiłą Babiarczyk gościli w naszej szkole chcąc nagrodzić nasze zespoły, które z sukcesami reprezentowały nie tylko szkołę ale również naszą Gminę na zawodach powiatowych.

20140129_124311_resized

Dziewczęta otrzymały komplety strojów sportowych oraz komplet rakietek do tenisa stołowego wraz z piłeczkami.

Przypomnijmy iż zespół  z “podstawówki” w składzie Magdalena Zyzak, Joanna Pancerz, Dominika Mlyczynska zdobył Mistrzostwo Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym, a drużyna gimnazjalistek- Klaudia Mlyczyńska, Aneta Pancerz, Patrycja Rosiek, zdobyła drugie miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym.

W imieniu naszych reprezentantek jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone