Rysunek zastępczy
18:42 - 27 Styczeń 2014 | Napisał: anetcom

Już po raz kolejny nasza szkoła przyłącza się do programu edukacyjnego „Trzymaj formę” współorganizowanego przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności. Podstawowym jego założeniem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród uczniów i ich rodzin poprzez promowanie zasad aktywnego stylu życia  i zbilansowanej diety. Hasło tegorocznej edycji programu brzmi „Trzymaj formę! Bądź aktywny!” i ma na celu podkreślenie roli aktywności fizycznej, jako niezbędnego elementu zdrowego stylu życia. Program realizowany będzie od stycznia 2014 roku przez wszystkich nauczycieli i wychowawców podczas zajęć na poszczególnych przedmiotach oraz na lekcjach wychowawczych. Podsumowanie programu już w czerwcu! Szkolnym opiekunem projektu jest pani Renata Nosal

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 28994
dzisiaj: 20
on-line: 2
strona istnieje: 5244 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone