Rysunek zastępczy
20:36 - 20 Styczeń 2014 | Napisał: anetcom

W napięciu oczekiwaliśmy wyników konkursów przedmiotowych – humanistycznego i przyrodniczego organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Jak się okazało warto było czekać.  Z wielkim zadowoleniem informujemy, że uczennice klasy VI zostały ich finalistkami. Jest to wielki sukces Weroniki Kużawy, która wykazała się ogromną wiedzą humanistyczną i ogromne osiągnięcie Magdaleny Zyzak, która okazała się być „specjalistką” w zagadnieniach przyrodniczych. Sukces dziewczyn jest miarą współpracy z paniami: mgr Anną Majoch i mgr Renatą Nosal. Już niebawem dziewczęta będą walczyć w Krakowie o tytuł laureata konkursu, który otrzymają najlepsi z najlepszych biorących udział w etapie wojewódzkim.

Gratulujemy Weronice i Magdzie zapału do pracy i niebagatelnych efektów swych poczynań,
a rodzicom życzymy wielu powodów do dumy ze swych pociech.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29881
dzisiaj: 11
on-line: 2
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone