Rysunek zastępczy
10:47 - 17 Październik 2010 | Napisał: redakcja

11 września w miejscowości Podegrodzie odbyły się Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z gminy Gródek nad Dunajcem.

W zawodach drużyna dziewcząt  OSP w Przydonicy wypadła znakomicie, zajmując II miejsce w swojej kategorii.

Dziewczęta awansowały do kolejnego etapu. 26 września wyjechały wraz z opiekunką drużyny – panią Marią Szarotą do Podegrodzia, żeby walczyć o puchar.  W II Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wzięło udział 28 drużyn wyłonionych w eliminacjach gminnych.

Drużyny  rywalizowały w dwóch konkurencjach, to jest w sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz w rozwinięciu bojowym. Po zaciętej rywalizacji w kategorii dziewcząt nasza dzielna gromadka reprezentując gminę zdobyła III miejsce tuż za drużynami z Ptaszkowej (gmina Grybów) i Zagorzyna (gmina Łącko).

Puchary, dyplomy oraz nagrody dla zwycięzców wręczył Starosta Nowosądecki Jan Golonka w asyście przybyłych radny powiatowych, oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu dh. Antoni Bienias i Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu mł. bryg. Paweł Motyka.

Gratulujemy dziewczynom sukcesu!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1563
dzisiaj: 1
on-line: 1
strona istnieje: 4856 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone