Rysunek zastępczy
11:41 - 23 Październik 2010 | Napisał: redakcja

Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego na tegoroczny – XIV Jesienny Festiwal Teatralny organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, przygotował sztukę z repertuaru klasycznego. Wystawił “Zemstę” Aleksandra Fredry. Spektakl, co ciekawe, stanowił 110. wykonanie komedii Fredry przez aktorów Teatru Robotniczego.

Sztukę obejrzeli uczniowie naszego gimnazjum, pilnie śledząc akcję pełną intryg i komicznych sytuacji.

- Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby! – rozbrzmiał znany wszystkim cytat, który utrwali się jeszcze bardziej w uczniowskich głowach.

Wyjazd na Jesienny Festiwal Teatralny należy do bardzo udanych. Gmach Miejskiego Ośrodka Kultury został w ostatnim czasie gruntowanie wyremontowany. Gimnazjaliści mieli więc okazję zobaczyć efekty tej pracy. Wnętrze Ośrodka przypomina teraz gmach teatru z prawdziwego zdarzenia.  “Zemsta” w reżyserii Macieja Kujawskiego zbiera świetne recenzje, a aktorzy wciąć otrzymują komplementy za doskonałe i profesjonalne przygotowanie się do ról.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1782
dzisiaj: 9
on-line: 1
strona istnieje: 4860 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone