Rysunek zastępczy
16:53 - 21 Październik 2010 | Napisał: buncol

We wtorek w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbyły się Gminne Zawody w piłkę halową gimnazjalistów. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w skład której wchodziły: Kwiatkowska Kinga, Peciak Justyna, Zyzak Dorota z klasy I; Jasińska Natalia, Stelmach Agnieszka, Zyzak Justyna z klasy II, Zyzak Paulina z klasy III.

DSCF3555

Po zaciętych i emocjonujących pojedynkach  nasza drużyna zajęła bardzo dobre 2 miejsce ustępując tylko drużynie z Jelnej.  Na słowa uznania zasługuje cały zespół; który pokazał kilka ciekawych akcji po których bramki strzelały Natalia Jasińska (dwie) i Paulina Zyzak (dwie).

W bramce świetnie spisywała się Kinga Kwiatkowska a pewną “obronę” tworzył duet Agnieszka Stelmach i Justyna Peciak. Gdy do tego dodamy dobre zmiany które dały Dorota Zyzak i Justyna Zyzak to śmiało można powiedzieć, że za rok ta drużyna, jeżeli dalej będzie się tak rozwijać, ma duże szanse na powalczenie o zwycięstwo czego z całego serca  życzymy.

Szczegółowe wyniki:
kat. dziewcząt
1. Jelna
2. Przydonica
3. Gródek nad Dunajcem
4. Podole-Górowa

(Podole-Jelna 1:1; Gródek – Przydonica 0:2; Podole-Gródek 0:3; Jelna – Przydonica 2:0; Podole – Przydonica 0:2; Jelna – Gródek 2:0 )

Zobacz zdjęcia..

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38632
dzisiaj: 4
on-line: 3
strona istnieje: 5309 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone