Rysunek zastępczy
11:33 - 17 Październik 2010 | Napisał: redakcja

Rytm życia jak i całego społeczeństwa wyznaczony jest w pewnej mierze kalendarzowym biegiem, gdzie szczególne akcenty przypadają w momentach ważnych rocznic i świąt.

Ważnym świętem, obchodzonym 14 października,  jest Dzień Edukacji Narodowej, wciąż zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Z tej okazji Dyrektor, Nauczyciele wraz z Księdzem Proboszczem oraz Pracownicy Szkoły zostali zaproszeni na uroczystą akademię przygotowaną przez Samorząd Uczniowski oraz klasę VI. Uczniowie  podziękowali za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie.

Wyrażając swoją wdzięczność, mówili:

“Pokazujesz nam, że bycie zwyczajnym człowiekiem jest wartościowe – bo zwyczajni ludzie tak naprawdę nie są zwyczajni. Każdy z nich potrafi robić coś wyjątkowego. Każdy z nich jest cenny dla tych, których kocha. lecz, jeśli nie chcemy być zwyczajni, nie musimy. Kto wie, czego moglibyśmy dokonać, gdybyśmy podążali za głosem swojego niezwykłego marzenia całym sercem, rozumem, odwagą.

Wkładasz piękno w moje dłonie. jako nauczyciel dajesz mi słowa, obrazy, idee, na których buduję swoje życie. Cokolwiek zbuduję w przyszłości, dzięki Twojej pomocy mam już gotowe fundamenty.”

Dyrektor Zespołu Szkół złożył życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi. Dziękował za wysiłek, cierpliwość i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków. W uznaniu osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej pan Dyrektor wyróżnił kilkoro pracowników szkoły.

Życzenia składali też przedstawiciele Rady Rodziców, życząc kadrze pedagogicznej wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 7814
dzisiaj: 60
on-line: 1
strona istnieje: 5036 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone