Rysunek zastępczy
20:07 - 19 Październik 2015 | Napisał: redakcja

W czasie uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej wysłuchaliśmy przemówienia Pana Dyrektora, który wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły złożył życzenia, a także pogratulował sukcesów. Program artystyczny przygotowali członkowie kółka teatralnego ETM, którym opiekuje się pani Anna Majoch. Poza popisami gry scenicznej, uczniowie grali na pianinie i śpiewali (niektórzy solo!). Oprócz momentów poważnych i nastrojowych w programie nie zabrakło humoru i żartobliwych scenek. Obejrzyj galerię zdjęć z akademii!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1565
dzisiaj: 3
on-line: 1
strona istnieje: 4856 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone