Rysunek zastępczy
20:47 - 13 Październik 2015 | Napisał: buncol

Za nami zmagania gimnazjalistów w halowej piłce nożnej. W miniony piątek Zespół Szkół w Gródku nad Dunajcem gościł uczniów Gimnazjów z naszej gminy w rywalizacji o tytuł Mistrza w Halowej Piłce Nożnej. Z racji wprowadzenia nowego regulaminu, który zabraniał udziału uczniom z licencją związkową w piłce nożnej, naszą szkołę reprezentowały tylko dziewczęta.

2015_halowa_gimnazjum_dz_ch 160Nasz zespół w składzie: Dominika Mlyczyńska, Agnieszka Zyzak, Klaudia Janisz, Joanna Stelmach, Justyna Pasiut, Magdalena Zyzak, Marta Zyzak, Zuzanna Peciak, Paulina Wolak, Katarzyna Zyzak, zdobył 2 miejsce nie tracąc bramki w całym turnieju! Do złota, które zdobył zespół z Rożnowa naszemu zespołowi zabrakło “tylko” a może “aż” 1!! bramki, gdyż po końcowym rozrachunku mieliśmy tyle samo punktów co drużyna z Rożnowa i o kolejności zadecydował stosunek bramek.

Ogromne brawa i gratulacje dla zespołu z Przydonicy za walkę do samego końca. Życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach!

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24710
dzisiaj: 4
on-line: 1
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone