Rysunek zastępczy
21:40 - 27 Wrzesień 2015 | Napisał: buncol

bieg

źródło grafiki: pixabay.com

Za nami pierwsze w roku szkolnym 2015/2016 zawody sportowe. Tradycyjnie już, na początek zaczęliśmy od “ulubionej” dyscypliny wszystkich uczniów- biegów przełajowych. Na “ziemiach odzyskanych” w Bartkowej-Posadowej odbyły się Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe IMS i Gimnazjady. Awans do Mistrzostw Powiatu uzyskało pierwsze 6 osób w swoich kategoriach, w tym mocna grupa naszych reprezentantów.

Wyniki: IMS
Dziewczęta klasa czwarta:
1. Mastalerz Martyna – Jelna
2. Świderska Anna – Jelna
3. Ogar Aleksandra – Sienna
4. Kokosza Dominika – Rożnów
5. Rembiasz Kinga – Gródek n.D
6. Rak Karolina – Lipie
Dziewczęta klasa piąta:
1. Bochenek Julia – Gródek n.D
2. Małek Wiktoria – Jelna
3. Kuźma Weronika – Sienna
4. Stasianek Wioletta – Gródek n.D
5. Sarna Małgorzata – Podole – Górowa
6. Piszczek Natalia – Gródek n.D
Dziewczęta klasa szósta:
Mastalerz Gabriela – Jelna
2. Woźniak Klaudia – Gródek n.D
3. Miszczyk Zuzanna – Przydonica
4. Bałuszyńska Ewelina – Podole- Górowa
5. Buchman Julia – Jelna
6. Koszyk Agnieszka – Podole – Górowa

Chłopcy klasa czwarta:
1. Rosiek Piotr – Przydonica
2. Konicki Norbert – Podole – Górowa
3. Cisoń Krystian – Jelna
4. Popardowski Jan – Podole – Górowa
5. Basta Dawid – Przydonica
6. Wójs Krzysztof – Lipie
Chłopcy klasa piąta:
1.Zięcina Mateusz – Przydonica
2. Ziółkowski Jakub – Podole – Górowa
3. Gądek Maciej- Rożnów
4. Turski Kacper – Jelna
5. Górowski Bartosz – Rożnów
6. Kamiński Dawid – Sienna
Chłopcy klasa szósta:
1. Pawlik Antoni – Roztoka Brzeziny
2. Wójs Marcin – Przydonica
3. Bajorek Łukasz – Gródek n.D
4. Hajduk Miłosz- Podole – Górowa
5. Mrzygłód Bartek – Lipie
6. Pawlik Grzegorz – Roztoka Brzeziny

Gimnazjada:
Dziewczęta klasa pierwsza:
1. Malek Kinga – Podole – Górowa
2. Górszczyk Dominika- Jelna
3. Turek Dominika – Gródek n.D
4. Berdychowska Justyna – Przydonica
5. Witek Agnieszka – Podole- Górowa
6. Milcz Klaudia – Podole- Górowa
Dziewczęta klasa druga:
1. Małek Monika – Jelna
2. Zyzak Magdalena – Przydonica
3. Różycka Sandra – Gródek n.D
4. Sadłoń Julia – Jelna
5. Bandyk Marzena – Przydonica
6. Pancerz Joanna – Przydonica
Dziewczęta klasa trzecia:
1. Kamińska Justyna – Jelna
2. Mazur Kinga – Jelna
3. Gołąb Małgorzata – Podole – Górowa
4. Ziółkowska Gabriela – Podole – Górowa
5. Górowska Wioletta – Jelna
6. Berdychowska Patrycja – Przydonica

Chłopcy klasa pierwsza:
1. Konicki Jakub – Podole – Górowa
2. Fedko Marcin – Przydonica
3. Wolak Patryk – Gródek n.D
4. Ogar Arkadiusz – Jelna
5. Krężel Mateusz- Jelna
6. Wolak Michał – Gródek n.D
Chłopcy klasa druga:
1. Szymański Jerzy – Przydonica
2. Jasiński Konrad – Przydonica

3. Mordarski Adrian – Podole – Górowa
4. Babiarczyk Dominik – Przydonica
5. Jurkowski Dominik – Jelna
6. Górszczyk Marek – Jelna
Chłopcy klasa trzecia:
1. Krzyżak Grzegorz- Gródek n.D
2. Saczka Tomasz- Jelna
3. Waśko Paweł – Jelna
4. Ruchała Konrad – Gródek n.D
5. Rembiasz Dawid – Gródek n.D
6. Rembiasz Ryszard – Jelna.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się w najbliższy czwartek, na obiektach KS “Helena” Nowy Sącz.

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24709
dzisiaj: 3
on-line: 2
strona istnieje: 5190 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone