Rysunek zastępczy
23:04 - 23 Grudzień 2013 | Napisał: redakcja

Święta Bożego Narodzenia. Magiczne i niepowtarzalne. Zanim przeżyjemy je w rodzinnych domach, postaraliśmy się, żeby i w szkole czuć było świąteczną atmosferę. Od kilku dni gimnazjaliści ozdabiali swoje sale lekcyjne płatkami śniegu, choinkami, długaśnymi łańcuchami, bombkami, światełkami. Niektóre klasy zorganizowały sobie wigilię z barszczem, opłatkiem i kolędami w tle. Wszyscy dzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie życzenia.

Aż nadszedł moment wspólnego spotkania na koncercie kolęd i pastorałek “Przybieżeli do Betlejem…”, który przygotowały klasy 4, 5 i 6. Bardzo duża grupa uczniów zaprezentowała program, w którym nie zabrakło znanych kolęd i pastorałek, ale też mniej znanych góralskich i ludowych utworów. Była także poezja, proza i krótkie scenki, które pobudzić miały zgromadzoną publiczność do refleksji nad prawdziwą (niekomercyjną) wartością Świąt Bożego Narodzenia.  Nad przygotowaniami widowiska oraz nad jego przebiegiem czuwały panie: Dorota Migacz, Aneta Hajduk i Anna Majoch.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29876
dzisiaj: 6
on-line: 1
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone