Rysunek zastępczy
20:49 - 18 Listopad 2013 | Napisał: anetcom

tds-bigUczniowie klasy II gimnazjum w składzie: Marlena Sadłoń, Justyna Nędza, Dawid Basta i Krystian Zyzak nakręcili filmik „PoZiomki”, w ramach konkursu Tesco dla Szkół „Talent do Niemarnowania”.  Organizatorem konkursu jest firma Tesco, która dla zwycięskich szkół ufunduje pracownie multimedialne! Abyśmy mogli  wygrać, prosimy o to, byście codziennie oddali swój głos na nasz filmik. Głosowanie rozpocznie się od poniedziałku 18 listopada od godz. 12.00 i potrwa do 16 grudnia do godz. 23.59. W jednym głosowaniu można na filmik głosować tylko raz w ciągu dnia. Swoje głosy mogą oddać tylko te osoby, które zarejestrują się na stronie www.tescodlaszkol.pl. Możliwość zarejestrowania się na koncie mają osoby, które ukończyły 13 lat. Osoby młodsze mogą poprosić rodziców, by w ich imieniu oddano głos. Opiekunem konkursu w naszej szkole jest pani Renata Nosal . Liczymy na Wasze wsparcie!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1546
dzisiaj: 62
on-line: 1
strona istnieje: 4855 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone