Rysunek zastępczy
18:59 - 12 Październik 2016 | Napisał: redakcja

20160927_100607sUczniowie klasy II SP w bieżącym roku szkolnym kontynuują projekt rozpoczęty w klasie I pod nazwą „Klub połykaczy książek”. Uczniowie po samodzielnym przeczytaniu lub wysłuchaniu książki czytanej przez rodziców wpisują do „ Zeszycika-pamiętnika” autora i tytuł przeczytanej pozycji oraz wykonują własną ilustrację. Na zdjęciach prezentują swoje „zeszyciki – pamiętniki”.

Od października 2016 r. uczniowie rozpoczęli drugi projekt pod nazwą „Przeczytaj tę książkę – polecam!”. Chętny uczeń przygotowuje odczyt ciekawego fragmentu na lekcji, zachęcającego do przeczytania prezentowanej pozycji. W zeszycie lekcyjnym zapisujemy tytuł i autora książki oraz imię ucznia prezentującego ją pięknym, głośnym czytaniem na forum klasy.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php/p52/lib/php/licznik.php) is not within the allowed path(s): (/home/zsp0xyz8/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/themes/zs-przydonica/single.php on line 44
odwiedzin: 903
dzisiaj: 271
on-line: 2
strona istnieje: 3262 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone