Rysunek zastępczy
8:52 - 12 Październik 2016 | Napisał: buncol

W dniu wczorajszym w ZS w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce halowej dziewcząt ze szkół gimnazjalnych.

20161011_085037Po ubiegłotygodniowych zmaganiach chłopców, przyszedł czas na dziewczęta. Do rywalizacji przystąpiły podobnie jak u chłopców, wszystkie gimnazja z naszej gminy.

IMG_0094Nasza drużyną, występująca w składzie: Natalia Zyzak, Dominika Mlyczyńska, Agnieszka Zyzak, Marzena Bandyk, Klaudia Janisz, Joanna Pancerz, Justyna Pasiut, Joanna Stelmach, Magdalena Zyzak, Marta Zyzak, zmobilizowana bardzo dobrym występem swoich kolegów zdobyła, po niesamowitej walce, ogromnym zaangażowaniu i poświęceniu trzecie miejsce, zachowując do ostatniego meczu (przegranego 1-2 z Gródkiem) szanse na srebro.

Tym większe słowa uznania dla zespołu, który mimo rywalizacji z teoretycznie lepszymi drużynami potrafił nawiązać równorzędną walkę, pokonując Podole 2:0, remisując z Rożnowem 0-0 oraz ulec zespołowi z Jelnej (późniejszym Mistrzyniom) 0-3.

IMG_0133

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach!

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 35317
dzisiaj: 58
on-line: 1
strona istnieje: 5283 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone