Rysunek zastępczy
19:56 - 21 Czerwiec 2016 | Napisał: anetcom

Bez tytułu

Podsumowaniem realizowanego przez klasę I SP programu „Mały mistrz” była wyprawa pod nazwą „W krainie Czarownicy i śmierdzącej wody”. W słoneczny wtorkowy poranek uczniowie wraz z wychowawczynią Marią Szarota i przewodnikiem beskidzkim Markiem Nowakowskim wyruszyli busikiem w stronę Ciężkowic. Pieszą wędrówkę rozpoczęliśmy od Suchej Góry – Polichty. Na trasie dowiedzieliśmy się o właściwościach znajdujących się tutaj źródeł wód siarczkowych – „śmierdzących” naprawdę! Przeszliśmy piękną ścieżką ekologiczną aż do schroniska, gdzie po krótkim odpoczynku ruszyliśmy w odwiedziny do Czarownicy w Ciężkowicach. Było cudnie – odznaka turysty zdobyta!  Jesienią planujemy zaprosić rodziców na spacer po Skamieniałym Mieście.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24920
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone