Rysunek zastępczy
20:23 - 20 Czerwiec 2016 | Napisał: redakcja

DSCN4305

Szkolne Kółko Teatralne E.T.M. prowadzone przez panią Annę Majoch wystąpiło dla  młodszych uczniów ze  spektaklem pt. “Tuwimowo”. Scenariusz tego przedstawienia opierał się na wierszach Juliana Tuwima, dlatego najważniejszym środkiem artystycznego przekazu było słowo. Aktorzy, dbając o poprawną dykcję, recytowali fragmenty znanych dzieciom wierszyków Tuwima. Oryginalna konwencja podobała się publiczności, która musi uzbroić się w cierpliwość, bowiem następna premiera kółka E.T.M. odbędzie się dopiero w przyszłym roku szkolnym.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 14230
dzisiaj: 5
on-line: 4
strona istnieje: 5104 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone