Rysunek zastępczy
18:24 - 5 Czerwiec 2016 | Napisał: redakcja

DSCN4162

Niezapomnianych emocji dostarczył wszystkim uczniom Zespołu Szkół w Przydonicy oraz przybyłym gościom Dzień Dziecka zorganizowany równolegle z I Turniejem Orlików. Podczas gdy młodzi piłkarze rozgrywali kolejne mecze, uczniowie mogli skorzystać z licznych atrakcji, które zostały przewidziane na ten szczególny dzień. Na łące obok szkoły ratownicy Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego prowadzili kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Tłumy dzieci i młodzieży tańczyły zumbę, naśladując ruchy instruktorki – pani Joli. Śmiałkowie przystępowali do konkursów przygotowanych przez zaprzyjaźnioną ze szkołą firmę „DJ Sromek”. Po wysiłku każdy został poczęstowany kiełbaską z grilla i ciepłą herbatą. Przedszkolaki uganiały się za pokaźnych rozmiarów bańkami mydlanymi. Samorząd Uczniowski również zadbał o atrakcje dla dzieci. Przygotował 2 konkursy: plastyczny, polegający na zaprojektowaniu maskotki Turnieju Orlików oraz Konkurs Talentów. Z rozłożonych na trawie kocyków publiczność podziwiała talenty rówieśników, a było co podziwiać: śpiew, taniec, grę na pianinie, na gitarze, recytację. Dziewczynki z sąsiedniej szkoły w Podolu zaprezentowały imponujący pokaz akrobacji. Uczniowie, którzy udali się do strefy kibica, oprócz kibicowania swojej drużynie, mogli podjeść do stanowiska malowania twarzy. Po kilku godzinach imprezy, trudno było znaleźć dziecko z nieozdobioną twarzą. Wszystko to odbywało się w przepięknej, bardziej letniej niż wiosennej, aurze.  Połączenie turnieju piłki nożnej z obchodami Dnia Dziecka okazało się strzałem w dziesiątkę, o czym świadczą uśmiechy sfotografowanych dzieciaków. Zobaczcie sami!

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38629
dzisiaj: 1
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone