Rysunek zastępczy
18:40 - 5 Czerwiec 2016 | Napisał: buncol

DSCN42691 czerwca w ZS w Przydonicy był dobrym powodem do świętowania. Cała społeczność szkolna obchodziła Dzień Dziecka, w ramach którego zorganizowany został I Gminny Turniej Orlików z rocznika 2006-2008.

Do turnieju przystąpiło 6 drużyn, które przy bardzo dobrej pogodzie oraz gorącym dopingu kibiców, grały systemem “każdy z każdym” 2×7 minut.  Mecze, które sędziował związkowy sędzia Kolegium Sędziów Nowy Sącz, pan Paweł Bielak, były bardzo zacięte, pełne emocji, ciekawych akcji oraz  pięknych bramek.

Najlepszym strzelcem turnieju został Mikołaj  Chełmecki (MUKS Zawisza) który zdobył 16 bramek a najlepszym bramkarzem Bartłomiej Puto (MUKS Zawisza) który zachował czyste konto w całym  turnieju. Obydwaj chłopcy otrzymali pamiątkowe statuetki z rąk Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem Pana Józefa Tobiasza, który wręczał puchary, pamiątkowe dyplomy oraz medale wszystkim uczestnikom a pod którego patronatem rozgrywany był turniej.

DSCN4208

Mimo upału i ogromnego wysiłku chłopcy kończyli zawody bardzo zadowoleni, w dobrych nastrojach oraz z uśmiechem na twarzy, co było najlepszą nagrodą dla nich samych, jak również organizatorów Turnieju którymi byli: Zespół Szkół w Przydonicy wraz z Urzędem Gminy w Gródku nad Dunajcem.

DSCN3972

składy drużyn oraz klasyfikacja końcowa:

1. MUKS ZAWISZA:  Puto Bartłomiej, Chełmecki Mikołaj, Lesniak Krystian, Szczęsny Kacper, Groń Hubert, Groń Jakub.

2. ORLIKI PRZYDONICA: Stelmach Patryk, Fyda Wiktor, Krzyżak Konrad, Rosiek Piotr, Zięba Kacper, Zięba Tomasz.

3. MUKS ROŻNÓW: Jordan Klaudia, Kwaśniewska Amelia, Bednarek Artur, Myszkinis Karol, Winiarski Krystian, Nowak Krzysztof, Ciastoń Damian.

4. PODOLE GÓROWA: Jaje Kacper, Rogalski Karol, Witkowski Szymon, Łazarski Oskar, Gołąb Alan, Chochorowski Wojciech, Groń Kamil.

5. ORLIKI II PRZYDONICA: Kubisz Jakub, Fedko Karol, Mlyczyński Mateusz, Mlyczyński Wojciech, Tabaszewski Karol, Sadłoń Dawid, Osmęda Przemysław, Jasiński Patryk, Zyzak Jakub.

6. MIX ROŻNÓW: Stec Oliwier, Szczęsny Wiktor, Kostrzewa Mikołaj, Wilkiewicz Franciszek, Augustyn Marcin, Gądek Wojciech, Bulanda Kamil.

galeria…


tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38632
dzisiaj: 4
on-line: 1
strona istnieje: 5309 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone