Rysunek zastępczy
8:39 - 23 Maj 2016 | Napisał: buncol

5 maja 2016 r. Szkoła Podstawowa w Roztoce Brzezinach gościła młodych lekkoatletów z naszej gminy. Zespoły dziewcząt i chłopców zmierzyły się w trzech konkurencjach : biegu na 60 metrów,  rzucie piłeczką palantową  oraz biegu na 600m. (dz.)  i 1000 metrów( chł.)

P1310169

Tytuł Mistrza Gminy Gródek nad Dunajcem  zdobyli chłopcy z naszej szkoły, dziewczęta natomiast  wywalczyły srebro.

Chłopcy:  Wójs Marcin,  Zięba Michał, Zięcina Mateusz, Zyzak Mateusz, Rosiek Piotr, Basta Dawid.

Najlepsze wyniki uzyskali:  Michał Zięba i Mateusz Zięcina.

P1310166

Dziewczęta: Miszczyk Zuzanna, Małek Julia, Cabała Gabriela, Cisowska Kornelia, Zyzak Urszula, Pasiut Katarzyna.

Najlepsze wyniki: Zuzanna Miszczyk i Julia Małek .

12 maja 2016 r.  na  stadionie  lekkoatletyczny w Nawojowej reprezentanci naszej szkoły w składzie: Wójs Marcin,  Zięba Michał, Matusik Dominik, Zyzak Mateusz, Małek Jakub i Rosiek Piotr zmagali się  z najlepszymi z gmin  Powiatu Nowosądeckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym. Uczniowie startowali w czterech konkurencjach.

DSCN4186

W klasyfikacji indywidualnej  (72 zawodników) najlepsze wyniki uzyskał Michał Zięba  179 pkt. -24 miejsce i Marcin Wójs 163 pkt. – 32 miejsce.

DSCN4180

W łącznej punktacji  szkół zespół uzyskał  660 pkt. zajmując 12  ostatnie miejsce. Z uwagi na osłabiony skład z powodu choroby Mateusza Zięciny oraz braku odpowiedniego zaplecza do przygotowania się w poszczególnych konkurencjach  uzyskaliśmy taki, a nie inny wynik. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy posiadać odpowiednie warunki do rozgrywania czwórboju gminnego, a ostatni będą… :-)

Wszystkim zawodnikom, którzy nas reprezentowali  na  zawodach gminnych  i powiatowych gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegółowe wyniki na stronie www.mospn.pl.

galeria…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38539
dzisiaj: 37
on-line: 2
strona istnieje: 5307 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone