Rysunek zastępczy
12:53 - 16 Maj 2016 | Napisał: redakcja

12 maja w Zespole Szkół w Rożnowie odbył się I Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. Po wysłuchaniu występów solistów oraz zespołów Jury wybrało zwycięzców. Uczennice naszej szkoły: Karolina Małek, Natalia Zięcina, Joanna Cabała w kategorii klas I-III SP zdobyły  jako zespół 3.miejsce! Dziewczynki zaśpiewały “I’m believer” z filmu Shrek. W kategorii klas IV-VI reprezentowała nas Kornelia Cisowska, która znakomicie zaśpiewała piosenkę “We are the World”, jednak nie udało jej się zdobyć miejsca na podium. Opiekę nad uczennicami sprawowała pani Renata Kantor.

GALERIA

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24809
dzisiaj: 26
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone