Rysunek zastępczy
14:58 - 2 Styczeń 2016 | Napisał: MGOROWSKA

Rozstrzygnięcie konkursów: Zabawka Choinkowa i Najładniejsza Dekoracja Świąteczna


Samorząd Uczniowski miał nie lada wyzwanie, wybrać zwycięzców i laureatów konkursów: Zabawka Choinkowa i Najładniejsza Dekoracja Świąteczna. Obydwa konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem i wzięło w nim udział wielu uczniów naszej szkoły. Wyniki konkursów zostały ogłoszone podczas jasełek. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i włożony trud w przepiękne zabawki  i dekoracje świąteczne. Oto wyniki:

Zwycięzcy Konkursu Zabawka Choinkowa w roku szkolnym 2015/16

Szkoła Podstawowa

1 miejsce

Dominik Popardowski

2 miejsce

Monika Pancerz

3 miejsce

Wiktoria Mucha

Agata Sadłoń

Wyróżnienia

Marysia Basta

Julia Jasińska

Julia Rak

Wojciech Mlyczyński

Gabriela Cabała

Joanna Cabała

W konkursie udział wzięli:

Aleksandra Rosiek

Wiktor Fyda

Jan Peciak

Jakub Zyzak

Zuzanna Mlyczyńska

Oliwia Małek

Gimnazjum nr 4

1 miejsce

Justyna Poardowska

Udział w konkursie

Edyta Jasińska

Najładniejsza dekoracja świąteczna

W kategorii 0-IV

Klasa 0 A i 0B

W kategorii V-III gimnazjum

Klasa V

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl


Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php/p52/lib/php/licznik.php) is not within the allowed path(s): (/home/zsp0xyz8/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/zsp0xyz8/domains/zsprzydonica.ayz.pl/public_html/wp-content/themes/zs-przydonica/single.php on line 44
odwiedzin: 28
dzisiaj: 28
on-line: 1
strona istnieje: 3233 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone