Rysunek zastępczy
16:15 - 2 Listopad 2015 | Napisał: MGOROWSKA

file_55f684af9100d6896904766Nasza szkoła w roku szkolnym 2015/2016 przystąpiła do programu edukacyjnego dla klas I Szkół Podstawowych “KLUB BEZPIECZNEGO PUCHATKA”. Programem została objęta klasa pierwsza i wraz z wychowawczynią Panią Marią Szarotą, będą realizować założone treści:

1.Bezpieczeństwo w szkole

2. Bezpieczeństwo w domu

3. Bezpieczeństwo na drodze

4. Bezpieczny odpoczynek

Pierwsza klasa to nowy etap w życiu każdego dziecka. Rodzice po raz pierwszy zostawiają całkowicie swoje dzieci pod opieką nauczycieli i wychowawców. Wiele dzieci po raz pierwszy będzie samo chodziło do szkoły, a niektóre same będą podróżowały autobusem. Czas spędzony w pierwszej klasie przyniesie dzieciom wiele nowych sytuacji a często zagrożeń, z którymi nasze kochane maluchy będą musiały sobie poradzić. Klub Bezpiecznego Puchatka jest programem, który nauczy nasze dzieci dbać o swoje i innych bezpieczeństwo oraz uniknąć zagrożeń w domu, szkole, na drodze i w internecie.

Program “Klub bezpiecznego Puchatka” organizowany jest przez firmę MASPEX, producenta kakao Puchatek, we współpracy z Biurem Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Patronat główny sprawuje Komenda Główna Policji oraz Kuratoria Oświaty.

b.480.444.16777215.0.stories.puchatek

Celem Puchatkowego programu jest uczenie dzieci bezpiecznych zachowań nie tylko na drodze, ale i w innych sferach ich aktywności:

w domu, w szkole, w czasie zabawy, podczas korzystania z Internetu. Dodatkowo program został rozbudowany o treści związane z przydatną dla dzieci tematyką efektywnego zapamiętywania, treningu koncentracji, nauki selekcji informacji i rozwijania kreatywności.

źródło grafiki: akademiapuchatka.pl

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 38623
dzisiaj: 78
on-line: 1
strona istnieje: 5308 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone