Rysunek zastępczy
14:48 - 13 Sierpień 2015 | Napisał: MGOROWSKA

images (1)Kolejny rok szkolny już za nami! 26 czerwca pożegnaliśmy się ze szkołą i rozpoczęliśmy WAKACJE. Klasa VI z wychowawczynią panią Dorotą Migacz przygotowała akademię, która wprowadziła wszystkich w wakacyjny klimat. Pan Dyrektor Mirosław Szarota z wychowawcami klas, wręczyli uczniom świadectwa z czerwonym paskiem i wyróżnienia za 100% frekfencję. Uczniowie otrzymali także nagrody i medale “Uczeń na Medal” oraz “Sportowiec Roku”. Życzymy wszystkim uczniom i pracownikom szkoły wspaniałych i szczęśliwych wakacji.

Zapraszamy do galerii

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29873
dzisiaj: 3
on-line: 1
strona istnieje: 5249 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone