Rysunek zastępczy
21:50 - 14 Kwiecień 2015 | Napisał: buncol

Wiosenne sztafetowe biegi przełajowe już za nami. Na “ziemiach odzyskanych” w Bartkowej do rywalizacji przystąpiły uczniowie szkół podstawowych jak i gimnazjów.

IMG_3729

Od dłuższego czasu uczniowie naszego Zespołu Szkół przygotowywali się do tych jakże wyczerpujących i lubianych przez wszystkich zawodów. Efekt tych przygotowań był widoczny już podczas rywalizacji szkół podstawowych, gdzie 1 miejsce zdobyli chłopcy z naszej “podstawówki”. Dziewczynkom pozostało cieszyć się z brązowych medali.

Gimnazjaliści również chcieli potwierdzić dobrą formę biegową. Tym razem 1 miejsce zdobyły dziewczęta, natomiast chłopcy musieli uznać wyższość drużyny z Gródka, zdobywając srebro zapewnili sobie awans do mistrzostw powiatu, które odbędą się w najbliższy czwartek na obiektach KS Helena Nowy Sącz.

P1040173Szkoła podstawowa

dziewczęta 3 miejsce: Cisowska Kornelia, Gądek Gabriela, Pasiut Katarzyna, Miszczyk Zuzanna, Pancerz Klaudia,  Sadłoń Martyna, Berdychowska Justyna, Fyda Gabriela, Zyzak Agnieszka

chłopcy 1 miejsce awans: Zyzak Mateusz, Małek Jakub, Zięcina Mateusz, Wójs Marcin, Zięba Michał, Matusik Dominik, Fedko Marcin, Zyzak Szymon, Wolak Łukasz

Gimnazjum

dziewczęta 1 miejsce awans: Bandyk Marzena, Pancerz Joanna, Zyzak Magdalena, Berdychowska Patrycja, Zyzak Katarzyna, Berdychowska Karolina, Gołąb Sylwia, Krzyżak Kamila, Sęk Gabriela, Sadłoń Marlena

IMG_3728

chłopcy 2 miejsce awans: Babiarczyk Dominik, Jasiński Konrad, Szymański Jerzy, Basta Patryk, Mrzygłód Dominik, Basta Dawid, Gągor Jarosław, Jasiński Dawid, Małek Marcin, Zyzak Krystian

IMG_3699Gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Powiatu!

Na obiektach “KS Helena” Nowy Sącz, przy pięknej pogodzie przyszło rywalizować uczniom szkół podstawowych jak i gimnazjalnych w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadła drużyna dziewcząt z gimnazjum, która po bardzo dobrym, zespołowym biegu zajęła wysokie 5 miejsca. Chłopcy z podstawówki zajęli 10 miejsce, natomiast gimnazjaliści 11 miejsce.

galeria…

galeria powiat…

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1563
dzisiaj: 1
on-line: 1
strona istnieje: 4856 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone