Rysunek zastępczy
17:13 - 28 Styczeń 2010 | Napisał: anetcom

img_8414

14 stycznia Pierwszaki zostały uroczyście przyjęte do grona uczniów Zespołu Szkół w Przydonicy. Tradycją Szkoły jest przeprowadzanie ślubowania w listopadzie podczas zabawy andrzejkowej. Jednakże tegoroczna epidemia grypy zmusiła organizatorów do przesunięcia imprezy w czasie.

Uwolnione ze szponów wirusa dzielne pierwszaki zaprosiły wszystkich uczniów Szkoły oraz rodziców na niezwykle ważną dla nich uroczystość. Przygotowanym programem artystycznym udowodniły zgromadzonej publiczności, że są gotowe podjąć trud nauki i rzetelnie wywiązywać się z obowiązków uczniowskich. Po złożeniu uroczystej przysięgi, dyrektor całą osiemnastkę pasował na uczniów poprzez symboliczne dotknięcie lewego ramienia wielkim ołówkiem. Nastąpiło wręczenie legitymacji szkolnych – symbolu przynależności do naszej szkoły jako znaku awansu uczniowskiego oraz kolorowych dyplomów. W galowych strojach i biretach pierwszoklasiści prezentowali się niezwykle dostojnie.

Życzmy im, aby uczniowski żywot stanowił dla nich powód do dumy, radości i codziennej satysfakcji.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24804
dzisiaj: 21
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone