Rysunek zastępczy
7:50 - 10 Wrzesień 2014 | Napisał: redakcja

1 września o godz. 8 uroczystą mszą świętą odprawioną przez ks. proboszcza Janusza Szczypkę rozpoczęliśmy rok szkolny 2014/2015. W szkole odbyła się akademia przygotowana przez uczniów różnych klas i panią Danutę Szymańską. O przeplatających się smutku i radości z powodu zakończenia wakacji recytowano wiersze i śpiewano piosenki. Swoje umiejętności gry na pianinie zaprezentowała uczennica klasy 4 uczęszczająca do Szkoły Muzycznej w Rożnowie. Jak co roku przypomnieliśmy sobie, że 1 września to nie tylko czas powrotu do szkoły po wakacjach, ale też ważna rocznica – rocznica wybuchu II wojny światowej.

Dyrektor przywitał wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli i pracowników obsługi, życząc spokojnego i owocnego roku szkolnego. Przedstawił też panią Agnieszkę Strusińską, która w tym roku będzie uczyć języka angielskiego. Do pracy powróciła pani pedagog Joanna Pałka.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1665
dzisiaj: 19
on-line: 1
strona istnieje: 4857 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone