Rysunek zastępczy
19:52 - 2 Lipiec 2014 | Napisał: anetcom

Żegnaj ławko, witaj słońce! – takim hasłem uczniowie klasy szóstej powitali wakacje na przygotowanej wraz z wychowawczynią Anną Majoch akademii z okazji zakończenia roku szkolnego. 27 czerwca przyszliśmy do szkoły, aby odebrać świadectwa i pożegnać się z wychowawcami, kolegami i koleżankami. Po mszy świętej odprawionej przez ks. Janusza Szczypkę rozpoczęła się część artystyczna, a tuż po niej oficjalne rozdawanie dyplomów i nagród. Uczniom wyróżnionym świadectwa wręczał pan dyrektor Mirosław Szarota, który w swoim przemówieniu podziękował nauczycielom, pracownikom, rodzicom oraz uczniom za kolejny rok udanej współpracy. Dyrektor dokonał też rozstrzygnięcia konkursu Uczeń na medal, który trwał przez cały drugi okres. Laureaci tego konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.

Cenne nagrody pan dyrektor wręczył też uczniom, którzy w szczególny sposób wyróżnili się w tym roku szkolnym. Były to dwie dziewczyny. W szkole podstawowej Magdalena Zyzak z klasy szóstej, której średnia ocen wyniosła 5,6 oraz która osiągała liczne sukcesy sportowe. W gimnazjum Aneta Pancerz – tegoroczna absolwentka, która osiągnęła świetne wyniki z egzaminu, a część matematyczną napisała na 100%!

Emocji ciąg dalszy zapewnił pan Krzysztof Budnik, który ogłosił wynik plebiscytu na Sportowca Roku. Na tytuł ten zapracowali: Katarzyna Oracz i Kamil Mlyczyński (gimnazjum), Magdalena Zyzak i Konrad Jasiński ( szkoła podstawowa). Dodatkową nagrodę nauczyciela wuefisty otrzymała nasza “rakieta” Klaudia Mlyczyńska.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1661
dzisiaj: 15
on-line: 1
strona istnieje: 4857 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone