Rysunek zastępczy
14:38 - 19 Czerwiec 2014 | Napisał: anetcom

13 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbył się

Dzień Prezentacji Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych.

Uczniowie klas drugich gimnazjum wybrali interesującą dla siebie tematykę projektów obejmującą bardzo szeroki obszar wiedzy. Podjęli działania z zakresu wiedzy humanistycznej, społecznej, historycznej, ale również ekologicznej i matematycznej. Pracujące w grupach zespoły pod czujnym okiem swoich opiekunów starały się wykonać założone zadania jak najlepiej. Zwieńczeniem tej pracy było zaprezentowanie efektów przed społecznością szkolną. W tym roku mieliśmy przyjemność obejrzeć działania czterech grup. Był to ostatni i najbardziej stresujący etap ich długotrwałych działań w ramach Edukacyjnego Projektu Gimnazjalnego.

Jako pierwsza efekty swojej pracy przedstawiła grupa pani Barbary Słomki. W jej skład wchodzili: Barbara Mlyczyńska, Marcin Małek, Kinga Zyzak, Krzysztof Szymański, Krystian Zyzak i Justyna Nędza. Temat projektu: Śmieci może być mniej.

Kolejną grupą opiekowała się pani Anna Banaś, a realizacją projektu „Niemcy – ciekawy kraj zajmowali się: Karolina Berdychowska, Kamila Krzyżak, Marlena Sadłoń,  Iwona Małek, Dawid Jasiński i Dawid Basta.

Grupa pani Anety Korzeń w składzie: Jarosław Gągor, Jarosław Janisz, Justyna Małek, Joanna Rosiek, Damian Pasiut i Kinga Skubis pracowała nad tematem „Bryły wokół nas”.

Jako ostatnia zaprezentowała wyniki swojej pracy w ramach Gimnazjalnego Projektu Edukacyjnego grupa, nad którą opiekę sprawowała pani Danuta Szymańska. Uczestnikami tego projektu byli: Miłosz Babiarczyk, Mateusz Sadłoń, Sylwia Gołąb, Gabriela Sęk, Ewa  Krzyżak i Mariusz Górowski.

Poziom prezentowanych działań był bardzo wysoki, a dobrane formy wzbudziły zainteresowanie publiczności.

Koordynator:  Renata Nosal

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24808
dzisiaj: 25
on-line: 2
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone