Rysunek zastępczy
18:50 - 9 Czerwiec 2014 | Napisał: redakcja

04.06.2014 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole panią Małgorzatę Seratowicz – pielęgniarkę szkolną, która przybyła w celu przeprowadzenia prelekcji o odżywianiu i higienie osobistej w okresie dojrzewania. Uczniowie z klasy VI SP i I-III gimnazjum poszerzyli swoją wiedzę dotyczącą właściwego przyrządzania posiłków i pielęgnacji własnego ciała. Omówione zostały również najczęstsze problemy okresu dojrzewania oraz podane zostały wskazówki jak należy sobie radzić z „burzą hormonów” . Uczniowie dowiedzieli się m.in. jak dbać o cerę z trądzikiem, zaakceptować własne ciało i jak ważną rolę odgrywa aktywność fizyczna w życiu człowieka.

Pani Seratowicz poruszyła również tematykę dotyczącą  uzależnień, wskazując zgubny wpływ nikotyny i alkoholu na poszczególne narządy człowieka, szczególnie w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju organizmu. Spotkanie zorganizowała pani Renata Nosal.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24695
dzisiaj: 63
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone