Rysunek zastępczy
20:49 - 5 Maj 2014 | Napisał: redakcja

W miniony wtorek odbyły się pierwsze zajęcia taneczne prowadzone przez pana Krzysztofa Węglarczyka, który ma spore doświadczenie w tej dziedzinie. Taneczne podrygi przypadły do gustu naszym młodszym jak i starszym tancerzom. Uczniowie ochoczo i z uśmiechem na twarzy naśladowali kroki mistrza. Trzeba przyznać, że pan Krzysztof bardzo dobrze poradził sobie ze sporą grupą energicznych dzieciaków. Dwugodzinne zajęcia wypełnione były zabawą i nauką prostych układów tanecznych. W miarę upływu czasu poziom trudności choreografii tanecznej będzie wzrastał. Nabyte umiejętności taneczne z pewnością przydadzą się wszystkim uczestnikom.

Przypominamy, że zajęcia będą się odbywały przez cały maj i czerwiec w każdy wtorek. Grupa dzieci z klas od 0 do III SP będzie szlifować kroki taneczne od godziny 13:30 do 15:30, uczniowie klasy IV-VI SP oraz gimnazjaliści od godziny 15:30 do 17:30. Miesięczna opłata za kurs wynosi 40 zł.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24921
dzisiaj: 29
on-line: 2
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone