Rysunek zastępczy
8:25 - 20 Październik 2013 | Napisał: redakcja

17. października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w nietypowej lekcji historii. Łowcy Historii przyjechali do nas, aby zaprezentować życie i kulturę szlachty polskiej. W trakcie pokazu uczniowie mogli poznać historię szlachty polskiej, zobaczyć tradycyjny strój sarmaty oraz damy. Chętni mogli stroje przymierzyć. Chłopakom spodobała się prezentacja broni białej oraz prochowej, a także inscenizacje pojedynków. Aktorzy zapraszali na scenę młodzież, która doskonale wchodziła w wyznaczone role. Oczywiście najwięcej emocji zbudził pokaz średniowiecznych narzędzi tortur i kar. Występ bardzo się podobał, gdyż zawierał wiele zabawnych scen i dialogów. Taka lekcja historii na pewno pozostanie na dłużej w pamięci!


tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24803
dzisiaj: 20
on-line: 1
strona istnieje: 5191 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone