Rysunek zastępczy
15:20 - 23 Wrzesień 2013 | Napisał: redakcja

orliki1Skoro tuż obok naszej szkoły stanął taaaki obiekt (czyt. boisko wielofunkcyjne), nie sposób wyobrazić sobie, aby Przydonica nie zawojowała teraz „Ligi Mistrzów”. A skoro „im wcześniej wyjdziesz, tym dalej zajdziesz”, to my zaczynamy najwcześniej, jak się da.

Spośród najmłodszych uczniów naszej szkoły (niestety tylko męskiej części) utworzyliśmy drużynę małych „Orlików”. Chłopcy w wieku od pięciu do siedmiu lat będą teraz regularnie pod okiem doświadczonego trenera, pana Krzysztofa Budnika, zdobywać szlify piłkarskiej profesji, aby za parę lat walczyć dla swojej szkoły i miejscowości o najwyższe miejsca na podium. Tak wyszkolony zespół będzie też z pewnością poważnym zapleczem dla lokalnego klubu ULKS  Przydonica, więc stadiony należeć będą do nas.

kapitanInicjatywę Dyrekcji szkoły poparli rodzice, wśród których znaleźli się tacy, którzy na sam początek zasponsorowali dla całej drużyny piłki. W dalszych planach, po ustabilizowaniu się liczby zawodników, przewidywany jest zakup strojów
z imionami wszystkich małych piłkarzy.

Za wsparcie serdecznie dziękujemy, postaramy się odwdzięczyć wygranymi meczami.

Pierwsza fotorelacja z treningu (niestety, z powodu niepogody, przeprowadzonego w sali gimnastycznej) już jest. Kolejne wkrótce.


tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1666
dzisiaj: 20
on-line: 1
strona istnieje: 4857 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone