Rysunek zastępczy
10:34 - 24 Czerwiec 2013 | Napisał: redakcja

Dnia 5 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Środowiska –  dzień ten został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ na Konferencji Sztokholmskiej w 1972 roku i obchodzony jest corocznie 5 czerwca w ponad 100 krajach dla przypomnienia głównych haseł konferencji dotyczących zgodności rozwoju cywilizacji z rozwojem ekologicznym otaczającego świata. Z tej okazji uczniowie klasy piątej przygotowali inscenizację o tematyce ekologicznej, natomiast uczniowie klasy II gimnazjum zaprezentowali pokaz mody ekologicznej. Nad całością czuwały  panie Renata Nosal i Dorota Migacz.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1535
dzisiaj: 51
on-line: 2
strona istnieje: 4855 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone