Rysunek zastępczy
17:40 - 12 Czerwiec 2013 | Napisał: redakcja

Krzysztof Jasiński wraz z Pauliną Wolak zdobyli pierwsze miejsce w konkursie wiedzy o naszej gminie. Na stronie organizatora konkursu – Gminnej Biblioteki Publicznej w Gródku nad Dunajcem czytamy: To już XV edycja gminnego konkursu wiedzy o gminie Gródek n/D adresowanego do klas szóstych pod hasłem „Moja Gmina czyli cudze chwalicie swego nie znacie” . W tegorocznej edycji udział wzięły Szkoły Podstawowe z: Jelnej; Gródka n/D; Podola- Górowej; Przydonicy i Rożnowa.
Dwuosobowe zespoły reprezentujące klasy szóste dostarczyły komisji konkursowej plakat promujący gminę; zestawy pytań dodatkowych dla drużyn przeciwnych oraz zmierzyły się z testem wiedzy o naszej gminie.

Nasi szóstoklasiści wygrali 150 złotych! Gratulujemy sukcesu! Uczniom pomagała się przygotować p. Danuta Szymańska.

Dnia 29 maja w Zespole Szkół w Podolu- Górowej odbył się II Konkurs Interdyscyplinarny.

W rywalizacji uczestniczyły trzy szkoły. Naszą szkołę reprezentowali: Anna Mlyczyńska, Aneta Pancerz, Wojciech Mrzygłód. Konkurs składał się z czterech etapów: krzyżówka oraz rebus, test wiedzowy (po 5 pytań z dziedziny: matematyki, fizyki, informatyki, biologii i ekologii, chemii),  ćwiczenie praktyczne –wykonanie prostego doświadczenia chemicznego, wykonanie plakatu o tematyce ekologicznej wg dowolnej techniki. Uczniowie naszej szkoły pokonali pozostałe drużyny, zajmując I miejsce. Gratulujemy sukcesu!

Sporym sukcesem było również wyróżnienie, jakie otrzymała Anna Mlyczyńska z klasy 3 gim. w Międzygimnazjalnym Konkursie Literackim “Złota stalówka”, organizowanym przez Zespół Szkół w Wielogłowach. Ania otrzymała nagrodę rzeczową oraz dyplom.

W Gimnazjum w Gródku nad Dunajcem odbył się II Międzygminny Konkurs Języka Niemieckiego. Naszą szkołę reprezentowała godnie Agata Basta z klasy 3 gim.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 1532
dzisiaj: 48
on-line: 1
strona istnieje: 4855 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone