Rysunek zastępczy
10:58 - 4 Maj 2013 | Napisał: redakcja

W Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbył się Wojewódzki Przegląd Działań Artystycznych  ”O krasnoludkach i sierotce Marysi”,  którego konkursowa formuła obejmowała zaprojektowanie okładki książki lub ilustracji wybranej przygody ulubionego bohatera utworów Marii Konopnickiej oraz interpretację teatralną utworu.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 1 SP, przygotowane przez wychowawczynię, panią Marię Szarotę.

W konkursie plastycznym nagrodę zdobyła Edytka Zarzycka, a jej ilustracja znalazła się na zaproszeniach dla gości uświetniających finał konkursu. W rywalizacji o najlepszą interpretację teatralną utworu udział wzięły Aleksandra Biernacka i Klaudia Matusik. W pięknych ekologicznych strojach królowej Tatr i sierotki Marysi odegrały ujmującą scenkę.

Po uroczystym finale, który miał miejsce w Ratuszu Nowego Sącza, nasze małe bohaterki powróciły z dyplomami i nagrodami.

Serdeczne podziękowania należą się panu Krzysztofowi Matusikowi, który zapewnił transport i sprawdził się jako fotograf.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone