Rysunek zastępczy
8:59 - 26 Luty 2013 | Napisał: redakcja

Samorząd Uczniowski, nad którym opiekę sprawuje pani Barbara Sarota, zadbał o to, by 14 lutego wszyscy uczniowie i nauczyciele poczuli się wyjątkowo. Stąd pomysł, żeby w walentynki przyjść do szkoły “na czerwono” – w kolorze miłości. O godzinie 10. 50. rozpoczął się Konkurs Poezji Miłosnej. Była to już 14. edycja konkursu, polegającego na recytacji wybranego wiersza o tematyce miłosnej. W jury zasiedli: pani Alicja Próchnicka, pani Barbara Słomka oraz pan Krzysztof Budnik. Mieli oni niełatwe zadanie wyboru najlepszych recytatorów. W czasie narady jurorów przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdali pocztę walentynkową – anonimowe miłosne (i nie tylko) wyznania, których w tym roku uzbierała się rekordowa liczba. Nadszedł czas ogłoszenia wyników i wręczenia nagród dla laureatów i uczestników.

Wyniki w kategorii klas I-III:

1.miejsce: Aleksanda Biernacka z kl. 1

2. miejsce: Kornelia Cisowska z kl. 2

3. miejsce: Gabriela Gądek z kl. 2

wyróznienie: Dominik Popardowski z kl. 1

w kategorii klas IV-VI:

wyrożnienia:

Martyna Nędza z kl. 4

Weronika Kużawa z kl. 5

w kategorii klas I-III gimnazjum:

1. miejsce: Kamila Małek z kl. 3

2. miejsce: Patrycja Rosiek z kl. 2

wyróżnienie: Kinga Kwiatkowska z kl. 3

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24922
dzisiaj: 30
on-line: 1
strona istnieje: 5193 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone