Rysunek zastępczy
17:47 - 20 Luty 2013 | Napisał: redakcja

Uczniowie II gimnazjum w składzie: Klaudia Mlyczyńska, Patrycja Rosiek, Patrycja Zięcina, Katarzyna Oracz, Gabriela Zyzak i Janusz Zyzak, wzięli udział w filmowym konkursie Tesco dla Szkół – „Zdrowo Najedzeni”, organizowanym przez firmę Tesco. Konkurs był połączeniem sztuki filmowania z lekcją o zasadach zdrowego i racjonalnego odżywiania. Nasi młodzi filmowcy nakręcili film pt. „Got to eat”, który można obejrzeć na stronie internetowej Tesco. Uczniowie otrzymają zapas wody mineralnej Żywiec Zdrój na lekcje wychowania fizycznego. Opiekę nad grupą sprawowała pani Renata Nosal.

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 29867
dzisiaj: 174
on-line: 1
strona istnieje: 5248 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone