Rysunek zastępczy
12:28 - 4 Lipiec 2012 | Napisał: anetcom

strazWe środę (27 czerwca) odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród finalistom XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego. Konkurs pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują” skierowany był do dzieci szkół podstawowych, gimnazjów oraz uczniów szkół specjalnych, wychowanków świetlic terapeutycznych, ośrodków terapii zajęciowej i innych placówek oświatowych. W konkursie wzięło udział ok. 2 tys. dzieci.

Konkurs ma promować wiedzę na temat działalności służb ratowniczych, szczególnie straży pożarnej, uczestniczących w usuwaniu skutków wypadków, pożarów, nieszczęśliwych zdarzeń oraz klęsk żywiołowych. Ma też popularyzować zasady bezpiecznego zachowania w przypadku występowania zagrożeń.

Po zakończeniu uroczystości finaliści konkursu zwiedzili Wieżę Mariacką i zrobili pamiątkowe zdjęcia z hejnalistami.

Konkurs zorganizował Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego we współpracy z Państwową Strażą Pożarną.

Grupa II (9-12 lat)

I miejsce – Kamila MACHAJ – PSP Nieczajna Górna

II miejsce - Krzysztof RÓŻ – Zespół Szkolno – Przedszkolny – Strzeszyn

III miejsce - Adriana SARNEK – Zespół Szkół – Rudawa

Wyróżnienie – Beniamin BARTUSIAK – Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice

Wyróżnienie – Natalia GARNCARZ – Szkoła Podstawowa – Ćwików

Wyróżnienie – Natalia ZARZYCKA – Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa – Przydonica

tel. (018) 440-10-82

fax. (018) 440-10-82

email: mszarota@poczta.onet.pl

odwiedzin: 24693
dzisiaj: 61
on-line: 1
strona istnieje: 5189 dni

Zespół Szkół w Przydonicy

Szkoła podstawowa i gimnazjum

Wszelekie prawa zastrzeżone

[Rejestracja] [Logowanie]

Strona zasilana systemem WordPress

WebDesing by Adrian Gargula

Wszelkie prawa zastrzeżone